Reference

Často vyhodnocuji SO-RA-D pro psychology u nás v poradně, a tak jsem tuto aplikaci uvítala. Oceňuji na ní především rychlost vyhodnocení a velmi jednoduché ovládání. Ušetří mi to hodně času, který jsem dříve musela trávit počítáním indexů a vytvářením matic.

- Alena Bořilová, sociální pracovnice

Hrabalův SO-RA-D používám ve své praxi na školách zejména kvůli hloubce informací, které z něj o kolektivu mohu získat. Pracné a únavné vyhodnocování jsem vždy bral jako nezbytné zlo. To už teď naštěstí nemusím řešit - díky aplikaci Sociometrie.cz teď mohu nechat studenty provést hlasování přímo na internetu a výsledek mám hned a bez práce.

- Mgr. Radovan Slavík, poradenský psycholog

Před dvěma měsíci jsme začali používat tento program pro vyhodnocení sociometrie a jsme s touto formou velice spokojeni. Ušetří mnoho času při vyhodnocování našim sociálním pracovnicím, psychologové mají rychle k dispozici komplexní data a přehledné sociogramy. Také jsme již využili možnost zadání testu v počítačové učebně, kdy si žáci zadávali data přímo do PC. Psycholog tak měl výsledky hned k dispozici a ušetřil si další návštěvu školy. Pracovníci poradny považují program za velkou pomoc při práci se třídami.

- PhDr. Blanka Medlínová, ředitelka PPP pro Prahu 10